fbpx

Setup Menus in Admin Panel

  • Prisijungti
  • Krepšelyje nėra produktų.

Home – One Pager

Atrask neribotas internetinio verslo galimybes!

Ar esi pasiruošęs tapti savo laiko vadovu?

JAUSKIS NEPRIKLAUSOMU 
Internetinis verslas sukuria galimybę dirbti sau ir pakreipti gyvenimą norima linkme. Visas tavo įdėtas laikas ir darbas atneš naudą, kurios neprivalėsi dalintus su niekuo kitu.

DARYK TAI, APIE KĄ SVAJOJI
Tiki, kad gali savo laiką leisti naudingiau, nei samdomame darbe? Tavo galvoje kirba idėjos, kurios tiesiog privalo virsti realybe? Įgyvendink jas – internetiniame versle tavo galimybės neribotos. 

REALIZUOK SAVE
Būtent savirealizacija yra tai, kas žmogui suteikia didžiausią pasitenkinimo jausmą. Patirk tai! Internetinis verslas suteikia unikalią galimybę pasiekti tavo išsikeltus tikslus čia ir dabar.

BŪK REIKLUS SAU
Internetinis verslas yra pilnas dinamikos ir iššūkių. Nuolatos besikeičiant aplinkybėms negali stovėti vietoje ir privalai įgyti naujų žinių. Šie kursai pakels tave į aukštesnį eBay verslo lygį.  

ETVM komanda

Tobulėk su asmeninės mentorystės programa!

Susipažinus su mokymų medžiaga ir pradėjus savarankišką darbą pagal pasirinktą veiklos strategiją, neišvengiamai susidursi su iššūkiais ir klausimais. Išspręsk šiuos klausimus ir užtikrintai judėk pirmyn – siūlome tau papildomą asmeninės mentorystės programą.

Tai kassavaitiniai bent mėnesio trukmės susitikimai ir konsultacijos su ETVM mokyklos įkūrėjais. Padėsime išryškinti tavo veiklos sritis, tinkamiausias metodikas ir užpildyti spragas, trukdančias išnaudoti visą savo potencialą.

VIP mokyklos bendruomenė

Gilink eBay Pro X mokymų suteiktas žinias kasdien bendraudamas su uždaros Facebook bendruomenės nariais. Drąsiai klausk ir diskutuok visomis aktualiomis internetinio verslo temomis. Atvirose diskusijose ne tik rasi atsakymus apie intenetinio verslo veiklą, bet ir galėsi pasidalinti savo atradimais su kitais bendruomenės nariais.

Nemokami patarimai!

Video pamokų bazė yra nuolatos atnaujinamą - ją papildys naujos tematinės pamokos ir naudingi patarimai.

LIVE transliacijos

Mokinių atsiliepimai

top
Sukurta EtcHosT © Svetainių kūrimas EtcHosT.LT. Visos teisės saugomos ETVM.